analiza

„Metody leczenia grzybicy w Polsce powodują śmiech” - wywiad z niemieckim specjalistą w dziedzinie dermatologii.

German News

W zeszłym miesiącu Leo Hindenburg przyjechał do Polski, aby dowiedzieć się o doświadczeniu swoich polskich kolegów. To, co zobaczył w Polsce, wywołało u jego niemieckich kolegów lawinę negatywnych emocji. W naszym kraju, według Leo, budują biznes na ludziach z chorobami grzybiczymi, zamiast ich leczyć ...

Po głośnych występach w Niemczech Dr. Leo Hindenburg zgodził się udzielić wywiadu Polskiej stacji telewizyjnej. Co się nie spodobało słynnemu specjaliście w polskich metodach leczenia infekcji grzybiczych? I dlaczego twierdzi, że w Polsce zdrowie pacjentów nikogo „nie obchodzi”?

Redakcja: Rozmawiając z niemieckimi dziennikarzami, powiedział Pan, że to, co zobaczył Pan w Polsce, zszokowało Pana. Czy mógłby Pan to skomentować?

Leo Gidenburg: Chcę od razu powiedzieć, że mam dobre nastawienie do Polski, polskiej kultury i polskich obywateli. Ale podejście stosowane w usuwaniu infekcji grzybiczych jest szokujące dla europejskich specjalistów. Państwa medycyna ma zupełnie inne cele. W każdym razie w dziedzinie dermatologii.

Proszę zobaczyć, co lekarze oferują w leczeniu grzybicy w Polsce? Niestety nie mogę wymienić nazw, ponieważ nie jest to etyczne, ale sami wiecie jakie preparaty apteczne przepisują lekarze.

Każdy europejski specjalista powie Panu, że nie da się pozbyć grzybicy z pomocą takich preparatów. Po prostu nie są w stanie tego zrobić. Nieskuteczność tych leków od dawna udowodniona! Wszystko, co mogą zrobić, to ukryć zewnętrzne objawy grzybicy na różne sposoby. Robią to tylko na jakiś czas. Dlatego, gdy działanie preparatu mija, infekcja „wybucha”. Takie preparaty powinny być stosowane regularnie, co właśnie robią polscy pacjenci.

Będziecie bardzo zaskoczeni, jeśli powiem, że w Europie te metody na grzybicę nie były stosowane przez prawdopodobnie 5-7 lat? Wszystkie preparaty farmaceutyczne są stosowane tylko w niezwykle rzadkich przypadkach - gdy pilnie należy ukryć zewnętrzne objawy grzybicy.

Dlaczego taka różnica? Mogę to wytłumaczyć tylko tym, że polscy lekarze po prostu nie są zainteresowani tym, aby grzybica stała się uleczalną chorobą. W końcu musimy przyznać, że o wiele bardziej opłaca się ciągła sprzedaż leków i zarabianie pieniędzy na pacjentach z infekcjami grzybiczymi niż faktyczne leczenie ludzi.

A w Polsce, o ile mi wiadomo, pacjentom z infekcjami grzybiczymi są sprzedawane drogie preparaty o niskiej jakości. Dlaczego? W Polsce za mało dobrych preparatów?

W telewizji prawie co tydzień mówi się o mafii aptecznej i nikt z nią nic nie robi. Dlaczego? Myślę, że sami to rozumiecie. Dla producentów leków ludzie z infekcją grzybiczą są kopalnią złota!

Redakcja: A co z leczeniem infekcji grzybiczych w Niemczech?

Leo Gidenburg: Niemal wszyscy pacjenci w Niemczech czują się zdrowo, a ponad 60% byłych nosicieli grzybicy całkowicie powraca do zdrowego życia. Oznacza to, że grzybica u nich znika. Wszystko dzięki zastosowaniu zupełnie innego podejścia.

Kiedy zobaczyłem Polskie statystyki medyczne byłem bardzo przerażony. Czy wiecie, że infekcje grzybicze w Polsce zajmują trzecie miejsce wśród patogenów nowotworowych, ustępując jedynie dziedziczności i otyłości? I umierają od tej choroby łudzi w młodym wieku - 80% nie żyje dłużej niż 60 lat!

Redakcja: Czy naprawdę w Polsce nie ma skutecznych preparatów na grzybicę?

Leo Gidenburg:W Polsce, podobnie jak w Europie, istnieją preparaty stosowane w przypadku grzybicy. W Polsce jest to Nomidol. Został opracowany przez polskich naukowców w 2015 roku. Po krótkim czasie stosowania u pacjentów znikają oparzenia i swędzenie. Większość pacjentów po zaleconej kuracji całkowicie pozbywają się grzybicy!

W jego składzie znajdują się naturalne składniki, które szybko wpływają na ogniska infekcji. Dla jasności opowiem o niektórych składnikach i ich udziale w walce z grzybicą:

Nazwa składniku

Działanie

Masło z nasion kakaowca

Działanie dezynfekujące

Szałwia lekarska

Działanie przeciwgrzybicze

Kora dębu szypułkowego

Regeneracja płytki paznokciowej

Inne składniki

Stymulowanie wzrostu zdrowych paznokci

Redakcja: Nomidol nie jest sprzedawany w polskich aptekach?

Leo Gidenburg: Właśnie że nie. Jednocześnie polscy specjaliści w dziedzinie dermatologii, przynajmniej ci z nich, którzy są zainteresowani metodami progresywnymi, są świadomi skuteczności Nomidol.

O ile mi wiadomo, producent Nomidol chciał wejść na polski rynek farmaceutyczny. Ale nie udało mu się. Jak już mówiłem, w Polsce nikomu nie opłaca się pomóc osobom cierpiącym na grzybicę. W końcu farmakologia jest dziś biznesem! Nawet w Europie. Ale jeśli w Europie ta działalność jest uczciwa (ma na celu pomoc ludziom), to w Polsce nie!

Redakcja: Co poleciłby Pan ludziom cierpiącym na grzybicę w Polsce?

Leo Gidenburg: Zwykli ludzie, zwłaszcza powyżej 50 roku życia, cierpią na to bardziej niż inni. Ale na szczęście istnieje wyjście. W tej chwili Instytut Dermatologii zaleca Nomidol za 129 wszystkim potrzebującym. Personel Instytutu stworzył specjalną stronę, a producent dostarczył niezbędną partię preparatu. Dlatego teraz każdy mieszkaniec Polski może zamówić Nomidol za jedynie 129 i otrzymać pocztą.

Preparat Nomidol

Redakcja: Jak długo potrwa promocja?

Leo Gidenburg: Dopóki nie skończy się dedykowana partia. Ale chcę od razu ostrzec, że opakowań w cenie 129 pozostało całkiem mało. Ostatnio coraz więcej zamówień. Zapewne polscy pacjenci dowiedzieli się o jego wysokiej skuteczności w porównaniu ze zwykłymi środkami przeciw grzybicy.

Teraz powiem, co trzeba zrobić, aby uzyskać Nomidol:

  • Przejdź do oficjalnej strony lub wypełnić poniższy formularz (zostawić numer telefonu i imię).
  • Po pewnym czasie skontaktuje się z Tobą specjalista, odpowie na wszystkie pytania. Należy podać mu adres dostawy;
  • Po 5-7 dni musisz przyjść na pocztę i odebrać paczkę


Czas trwania promocji: z dnia do dnia włącznie (w tym okresie konieczne jest pozostawienie wniosku o otrzymanie preparatu ze zniżką w cenie 129 , po zakończeniu promocji zakup możliwy wyłącznie za cenę rynkową.)
Imię Numer telefonu

Komentarze

Agata Nowak

Wiem o tym preparacie, sama go używałam w 2017 roku (znajoma dermatolog zaleciła)! Zwalczyłam grzybicę w ciągu miesiąca!

Grażyna Slowik

Prawie 20 lat cierpiałam na grzybicę, straciłam prawie wszystkie paznokcie!!! Jutro odbieram Nomidol na poczcie! Ostatnia nadzieja!!!

Daria Nosek

Kto zamawiał? Proszę podzielić się swoimi wrażeniami.

Łukasz Wojnarowski

Wczoraj już dostałem. Do końca wątpiłem, że będzie za 129 . Myślałem, że to jakaś pułapka. Ale już otrzymałem (zacząłem brać). Dziękuję bardzo za radę.

Michał Rurak

O głównym celu polskich lekarzy - czysta prawda. Chcą tylko pieniędzy! Nie przepisują preparaty o wysokiej jakości, ale tylko to, co znajduje się na półkach aptek, ponieważ są w zmowie z farmaceutami. Kupuj i ciesz się!!! Całkowita obojętność. Szkoda, że nie mogę wyjechać do Niemiec. Dzięki za udostępnienie informacji.

Maria Krupska

Po dwóch tygodniach zastosowania stopy przestały śmierdzieć! Teraz nie boję się chodzić w sandałach latem.

Andrzej Bąk

Przeczytałem wszystkie opinie..złożyłem wniosek. teraz czekam na telefon.

Mariola Świderska

Mam nastoletnią córkę cierpiącą na grzybicę (dostała w basenie). Koleżanka doradziła Nomidol, ale wątpiłam. Teraz na pewno spróbujemy.

Alina Mruszyńska

Krem???? sprawdzimy!!!!!

Robert Wajda

Zamówiłem trzy tygodnie temu i już mogę powiedzieć, że wynik jest doskonały! Dobrze sobie radzi. Wielkie podziękowania dla producenta.

Władysława Gajewska

Cierpiałam na grzybicę przez 15 lat, zawsze strasznie się jej się bałam! Miesiąc temu otrzymałam paczkę Nomidol. Mój dermatolog jest zaskoczony badaniami, grzybica prawie minęła. DZIĘKUJĘ!!!

OTRZYMAJ Nomidol za 129


Inne wiadomości